Opinie | Implementatie maakt het verschil bij duurzaam beleggen



Categorie Institutionele beleggers

Onderwerpen

In het nieuwe Eerlijk Pensioenlabel scoren pensioenfondsen slechter dan verzekeraars. Maar dat zegt niets over de daadwerkelijke impact die fondsen en verzekeraars in de praktijk maken, schrijft Vincent van Bijleveld in een opinie stuk over duurzaam beleggen voor PensioenPro.

Is het beleid van pensioenfondsen werkelijk niet duurzaam? Of klopt het onderzoek niet? En is het antwoord op deze vraag wel interessant of kunnen we ons beter focussen op wat er nodig is om het gezamenlijk doel te behalen: daadwerkelijk impact maken door de verduurzaming van ondernemingen te versnellen.

Lees het volledige opiniestuk van PensioenPro

Vincent praat ons bij in zijn artikel voor PensoenPro. Heeft u het gemist? Laat vrijblijvend uw gegevens achter en ontvang het artikel direct in uw mailbox.

Ontvang het artikel direct in uw mailbox

    Door dit formulier te verzenden gaat u akkoord met onze privacyverklaring. Na het versturen van dit formulier worden alleen de gegevens opgeslagen en verwerkt die u hierboven invult; er wordt geen andere informatie verzameld.

    Directeur duurzaam beleggen en senior adviseur
    Finance Ideas Talks 2023
    Gerelateerde artikelen

    Typ hier uw vraag...